Les Ambassadeurs Hotel olarak özel günlerinizde de yanınızdayız. Düğün, Nişan, Mezuniyet, Balo, Şirket Galaları, Çay saatleri?ni Girne?nin merkezinde, üstün kaliteli hizmetle kutlamak için bize ulaşabilirsiniz.

Düğün

Ultra lüks düğün araçlarından ünlü şeflerin özel olarak hazırladığı düğün pastası ve ikramlara, unutulmaz şov ve eğlencelerden gecenin yorgunluğunu unutturacak konfor ve şıklıktaki suitlere, kuaför hizmetine ve hatta gelin hamamına kadar her ayrıntının incelikle tasarlandığı Les Ambassadeurs'da gerçekleştireceğiniz düğün kuşaklar boyu anlatılacak.

Balo ve Gala

Les Ambassadeurs, hayata geçirilen ve geçirilecek olan tüm organizasyonlarda detaylar üzerinde titizlikle çalışmayı, kullanılan malzeme ve hizmet kalitesini maksimum düzeye taşımayı temel prensibi olarak benimsemiştir.

Konferans

Efektif ve kreatif toplantıların vazgeçilmezi toplantı salonumuz, tüm teknik ekipman desteği ile misafirleri için en elverişli şekilde planlanmıştır. İletişim bilgilerinizi ve talebinizi sales@lesahotel.com adresinize gönderdiğiniz takdirde en kısa zamanda sizinle temasa geçilecektir.