• Home /
  • Yİyecek ve İçecek

Rezervasyon

Adres
Aşağı Girne Mahallesi Naci Talat Caddesi Evliya Çelebi Sokak Girne/TRNC

+90 548 874 7777

info@lesahotel.com

İtalyan Mutfağı

Medusa

Özenle seçilmiş Versage altın kaplama çatal bıçak ve tabaklarının kullanıldığı çok şık ve görülmeye değer restaurantımızda,İtalyan ustamızın yapmış olduğu İtalyan menü servis edilmektedir.

Dunya Mutfağı

Louis Thirteen

Ana restaurantımız olup sabah kahvaltısı,öğle yemeği ve akşam yemeğinizi ister iç ister dış mekanda deniz manzarası eşliğiğinde alabilirsiniz.

VIP Lobby Bar

Otelimize yeni giriş yapan misafirlerimizin karşılanıp şampanya eşliğinde karşılandığımız şık barımızdır.

Lobby Bar

Tatiliniz süresince oturup hoş sohbet edebileceğiniz Osmanlı oturma grubları ile dekore edilmiş rahat oturumlu terasa çıkışı olan mekan.

Infinity Pool bar

Havuzdan adete balkondan denize bakarmış gibi birleşmiş görüntüsü ile gün batışının izlendiği muhteşem bir manzara eşliğinde bölgenin özel üzümlerinden yapılmış şarabını yudumlayacağınız ferah bir atmosfer.

Lotus Beach

Palmiye ağaçları altında oturup günün keyfini ve yorgunluğunu atabileceğiniz gündüz denize girip,akşamleyinde eğlenerek anılarınıza anılar katabileceğiniz,özel loca ve cabanaları ile dizayn edilmiş açık hava bir mekan.

Tatlı

Patisserie

Seçkin pasta ve kahve çeşitlerine ek olarak öğleden sonraları doğal bitki çaylarınızı deniz manzarasına karşı içebileceğiniz ve dinlenebileceğiniz konforlu oturumlu koltuklarımızda güzel saatler geçirebileceğiniz birimimizdir.